כתבות וטיפים

סוגי פרקטים

שימוש בפרקט לריצוף רצפת הבית פופולארי מאוד בשנים האחרונות הודות לתכונות המיוחדות של הפרקט ולתרומה שלו לעיצוב הכללי של הבית ולאווירה ביתית וחמימה. בנוסף לעיצוב בתים גם בעת עיצוב של משרדים או שטחים מסחריים ניתן לראות יותר ויותר בחירה בפרקט לריצוף רצפת המשרד או השטח המסחרי.

בוחרים צבעים לבית

  כאשר מתחילים לתכנן את עיצוב הבית, בין אם מדובר בבית חדש או בשיפוץ דירה ישנה, אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על התכנון הם הצבעים. בעבר היה מקובל לצבוע בתים ודירות בלבן בלבד, גם בפנים וגם בחוץ, אבל כיום מתחוללת מהפכה של ממש בבחירת צבעים לבית. עיצוב הבית קיבל בשנים האחרונות שדרוג גדול עקב כניסתם של חומרי עיצוב רבים והדבר נכון גם לעולם הצבע.

בחירת צבע לדלתות פנים

  בחירת צבע לדלתות פנים נעשית במשולב עם בחירת סוג הדלת, צורת הדלת והעיצוב שנבחר לחלל עצמו. הצבע של הדלת אינו עומד בפני עצמו והוא חייב להיות משולב בעיצוב הבית או החלל שבו נמצאת הדלת. בניגוד לעבר שבו היו שני סוגים עיקריים של דלתות פנים: דלתות חלקות ולבנות, ודלתות לבנות עם זכוכית אטומה, הרי שהיום המבחר הוא גדול הרבה יותר וניתן לבחור מתוך מגוון של דלתות, צבעים, צורות וסגנונות שהעין לא ראתה עד לפני כמה שנים בארץ.

בטיחות ויציבות של סולמות solide

  מאמר עם מידע מפורט אודות סולמות   solide  , על המפרט הטכני של הסולמות, בטיחותם והיציבות שלהם בזמן עבודה.  

דלת נפתחת לחיים מעוצבים

אין כמו דלת מעוצבת, עשויה בהתאמה אישית, כדי לשדרג מראה של בית מבחוץ ומבפנים. שוק הדלתות מושך בשנים האחרונות מעצבים רבים שגילו את הפוטנציאל בעיצוב לפי הזמנה. אינספור דגמים וסוגים מחומרים שונים, מפוזרים בחנויות העיצוב והבנייה לבית, לצד האפשרות לרכוש דלת עץ יפה ומעוצבת תוצרת יצרני דלתות מובילים. האפשרויות הבלתי מוגבלות בצחום בדלתות מעלות שאלות רבות בקרב מי שמתכננים את ביתם או משרדם החדש.