לוחות גבס

 

סיני סטור מציעה קטגוריה איכותית ומתקדמת של לוחות גבס

קשה למצוא היום, ולו פרוייקט בנייה ושיפוצים אחד אשר גבס ומוצריו לא מהווים בו חלק חשוב ביותר.

מוצרי גבס לא רק מחזיקים בשורת יתרונות טכניים כמו רמת בידוד גבוהה במיוחד מפני רעש וטמפ', יכולת איחוי מרשימה בין חלקי בנייה ישנים וחדשים, אלא גם בקטגוריית מוצרים מרשימה ביותר, מבחינה מבנית ועיצובית כאחד.

בסיני סטור ניתן למצוא את מוצרי הגבס האיכותיים והמבוקשים ביותר, וביניהם את הבאים: פתחי שירות ייעודיים, לוחות גבס במגוון גדלים ועוד. בנוסף, סיני סטור מציעה גם מוצרי גבס משלימים וחיוניים כמו פרופילי פח לגבס, ברגים, דיבלים ועוד.

ניתן לצפות בכל מוצרי הגבס של סיני סטור באתר, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.

פרופילי פח לגבס
פרופילי פח לגבס
מק”ט: 2000000

      השימוש בישראל גם בישראל החלו להבין את התכונות המיוחדות שלו ואת האופן בו ניתן ליישם אותן בתחום הבנייה. יותר ויותר פרויקטים נשענים היום על מוצרים אילו משתלמים ויעילים. בין היתר ניתן למנות את הלוחות ואת פתרונות הקירוי בתוך בתים פרטיים ומשרדים, את הלוחות ואריחי הגבס האקוסטיים אשר מעוצבים במיוחד עבור קירות וכמובן את הלוחות המיוצרים על בסיס צמנט לצורך חיפוי של קירות חוץ. המאפיין המשותף לכל המוצרים בא לידי ביטוי באופן בו הם מנצלים היטב את תכונותיו בתור חומר גלם פופולארי, שכיח, נפוץ, זול, חזק ועמיד. סוגי הגבס השונים יש לציין כי הבנייה בגבס שימושית בעיקר בעיצוב פנים ואינה משמשת לבנייה של מבנים שלמים. היא נתמכת לרוב על ידי מבנה גדול ועשוי פלדה, בטון או לבנים, אך זה לא סותר את היעילות של החומר.   קיימים סוגים בסיסיים של קירות גבס בהם ניתן להבחין לפי צבע הנייר שבגב המשטח. מי שמעוניין לרכוש מוצרים וליהנות מהם לאורך זמן חייב לזהות את ההבדלים בין לוח רגיל בצבע בז', לוח גבס עמיד בפני אש בצבע ורוד ולוח עמיד בפני רטיבות בצבע ירוק. סוגים אחרים שלו מציעים חוזק משופר לנגיפה, משלבים סיבי זכוכית או קלקר ומבוססים על בריום סולפט להגנה מפני קרינת רנטגן. תכונות אלו ועוד מוכיחות את הגמישות שלו בתור חומר גלם ואת היעילות המוכחת של המוצרים המיוצרים ממנו.