תקרה אקוסטית

 

תקרה אקוסטית משובחת ומבודדת משיגים רק בסיני סטור

 

לתקרות אקוסטיות תפקיד משמעותי ביותר בקרב חללים ומבנים. תפקיד זה הינו יכולת הקטנה של מעבר אנרגיית קול בין חללים, ולמעשה, לספק בידוד ואקוסטיקה.

במילים אחרות, אינספור חללים ומרחבים, וביניהם דירות, בתים פרטיים, בתי מלון, עסקים, מחסנים, מפעלים ועוד זקוקים לקיומן של תקרות אקוסטיות טובות ואיכותיות.

בסיני סטור ניתן למצוא מגוון גדול של תקרות אקוסטיות איכותיות, אשר מתמחות בבידוד אקוסטי, ובכך מאפשרות רמת חיים גבוהה ומונעות הפרעה לסביבה. בנוסף, סיני סטור מציעה מגוון כלים ואביזרים משלימים חשובים, הן בעת ההתקנה והן בעבור בידוד אקוסטי איכותי ומתקדם.

ניתן לצפות בתקרות האקוסטיות באתר של סיני סטור, ולרכוש אותן בחנות המקוונת.

 

מטרה ושימושים

המטרה העיקרית היא לשמור על השקט. זהו בידוד המונע מצד אחד כניסה של רעש מבחוץ, אך מצד שני גם מחדד הפרדה של צלילים בתוך הבית או המשרד. פתרונות הבידוד עולים בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות בשמירה על פרטיות ואינטימיות. הבידוד מתאים לבתים הנמצאים במרכזי ערים גדולות, לעסקים הממוקמים במרכזי מסחר סואנים ועוד. בנוסף, בחלק מתחומי התעשייה משתמשים בבידוד בתור פלטפורמה יעילה וייחודית. כך לדוגמא מיושמות תקרות אקוסטיות בהכנת אולפני הקלטה, בחדרי הרצאות, בכיתות ובתי ספר וגם במטווחים מקורים ובאולמות בידור. הוא מהווה תנאי בנגישות של פרויקטים בתחום הבנייה עבור אנשים עם לקות שמיעה או ריכוז. הוא מתמודד בהצלחה עם גורמים המעלים את רמת הרעש ויכול לבוא לידי ביטוי בין היתר בבחירה מדויקת של מיקום הדלתות, החלונות ופתחי האוורור. יחד עם זאת, לא תמיד יישום של עקרונות הבידוד מצליח להשיג את שלל המטרות השונות. הדרך הטובה ביותר להבטיח בידוד מקסימאלי היא להשתמש בחומרי גלם איכותיים. כך ניתן למנוע חדירת רעש והדים תוך כדי הגברה של הקולות הרצויים.

איפה רוכשים תקרות אקוסטיות ?

על מנת לבדוק את האיכות ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע וקבלנים העוסקים בתחום הבנייה. רצוי לנצל תקופות של שיפוץ וחידוש הבית על מנת ליישם את הפתרונות האקוסטיים החדשים ולקבל הצעת מחיר לגביהם. תקרות אקוסטיות מן הסוג הזה מעלות את ערך הנכס ולכן נחשבות השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. יש מרכזים בהם ניתן להתרשם מתקרות איכותיות ויעילות בעיצוב מרשים. כך ניתן ליהנות מבידוד מושלם של קול בתוך הבית, אך עדיין להבטיח רמת חיים גבוהה מהרגיל. תקרות אקוסטיות מייצגות טכנולוגיה מתקדמת ומיישמות שעות עבודה ופיתוח רבות. מומלץ לנצל את היכולות של התקרות ולשלב אותן בבית או בכל חלל פנים אחר. 

 

גבס ח
גבס ח"ש דגם PTO
מק”ט: 803012
גבס שקוע PTO
גבס שקוע PTO
מק”ט: 803012-1
דיזיין מרובע  Q2F
דיזיין מרובע Q2F
מק”ט: 801001
פלנקס 600 G1
פלנקס 600 G1
מק”ט: 720300410
תקרת גבס ח
תקרת גבס ח"ש PTO
מק”ט: 803012-2