צבעים טמבור

צבעים

סיני סטור מציעה צבעים טמבור איכותיים ובצבעים מרהיבים

 מהו חלל ומרחב ביתי ועסקי ללא נוכחות של צבעים חזקים, איכותיים ומרשימים? יתרה מכך, צבעים מהווים את לב הליבה של כל חלל ומרחב מבחינה חזותית והרמונית.

לכן, בשנים האחרונות, תעשיית הצבעים התפתחה לאין שיעור, באופן שהיא מציעה היום מגוון של מוצרי צבעים מתקדמים ומשוכללים.
את המילה האחרונה בתחום הצבעים ניתן להשיג רק בסיני סטור, במסגרת קולקציה מדהימה של צבעים ומוצרים נלווים מאת מיטב היצרנים. בין המוצרים ניתן למצוא את הבאים: צבעים לקירות פנימיים וחיצוניים במגוון גדול של גוונים ומרקמים. צבעים לעץ מכל הסוגים. מוצרי שליכט צבעוני ועוד.

ניתן לצפות בכל מוצרי הצבעים באתר של סיני סטור, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת שבאתר.

בצבע משדרגים את הקיר ומהווים פתרון מושלם ויצרתי לעיצוב הבית , ניתן ליישום באופן עצמאי תוך מתן הדרכה ע,י נצידי המכירות של חברתנו, אחים סיני משווקת את מיטב יצרני הצבע בארץ . ניתן לרכוש את גם את כל אביזרים לביצוע .

אפקטים

אחים סיני משווקת את מיטב יצרני הצבע בארץ , ניתן למצוא במחסנינו את כל סוגי הצבעים כגון: אפקטים, צבעים להכנה לצבע , ציפויים וכדומה , כמו כן ניתן למצוא את כל האביזרים הנילווים ליישום וביצוע בשטח.

הכנה לצבע

כל פתרונות העיצוב בצביעה לבית , ניתן לקבל ייעוץ והדרכה במחסני אחים סיני כולל ליוווי ויעוץ בבית הלקוח. אחים סיני משווקת את מיטב יצרני הצבע בארץ כגון: נירלט , טמבור ועוד.

צבע
צבע לעץ
צבע לעץ

אחים סיני המרכז לשיפוץ דירה , בית או משרד ניתן למצוא את כל פיתרונות העיצוב לבית, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי ואמין תוך הקפדה על צרכי הלקוח ובחירותיו מקטלוג צבעים.

צבעים לשיפוץ הדירה בסיני סטור

ניתן לראות את כל הטרנדים של עיצוב בצבע , טיפים ומידע על צביעת בית, ציפויים וצביעה.

ציפויים

באמצעות שליכט ניתן להנות לקירות מראה אותנטי ומיוחד. זהו פתרון צביעה המתאים לקירות פנים וחוץ ואנשי מקצוע משתמשים בו גם לצורך גישור על פני סדקים. השליכט נוח מאוד לשימוש בהשוואה לסוגי צבע אחרים. הוא מעניק הגנה מלאה ואידיאלי עבור מזג האוויר החם והלח בישראל. זהו מוצר עמיד מאוד שזוכה לתמיכה של תווי תקן בינלאומיים. הוא נחשב מצוין להגנה מפני שחיקה של הקיר והיתרון הגדול ביותר בא לידי ביטוי במניעה של חדירת מים, גזים חומציים או חומרים רעילים אחרים.

היתרונות של שליכט

את השליכט ניתן לגוון בספקטרום צבעים רחב. בעבר נהוג היה להשתמש בשליכט בתור פתרון פונקציונאלי בלבד, אך הצלחתו במגזר הפרטי והתעשייתי תרמה לייצור בדוגמאות מעוצבות חדשות. מניפת הצבעים של השליכט עולה בקנה אחד עם הדרישות של הלקוחות.

בזכות השליכט כבר לא צריך לוותר על רמת הבידוד, האיטום וההגנה לטובת מראה חיצוני או פנימי מרשים. השליכט מרכז את כל היתרונות בתוך חומר אחד ועלותו מבטיחה כי מדובר על השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. מבחינה טכנית מדובר על חומר צביעה בעל כושר גישור מעולה והתחברות אופטימאלית לכל תשתית. הוא מיועד לתשתיות עץ ובטון, מציע כיסוי חסכוני של בערך 3 ק"ג למ"ר ובמרקמים נבחרים הוא יכול להגיע אפילו לנתונים גבוהים יותר.

יישום שליכט על קירות

על מנת ליישם שליכט צבעוני על גבי קירות אין צורך בכלי עבודה מיוחדים או ברקע מקצועי יוצא דופן. בשלב הראשון יש לרכוש רולר או מברשת צבע עבה ולדלל את החומר על פי הוראות היצרן. רצוי לחשב מראש את כושר הכיסוי ולרכוש כמות המתאימה עבור הדרישות. בשלב השני יש ליישם את החומר באופן מסודר ובצורה ורטיקלית, כאשר לאחר מכן ניתן להמתין 4-6 שעות עד לייבוש מוחלט. במידה והתשתית צבועה בחומר אקרילי, מומלץ ליישם שכבת יסוד שתפקידה לקשור בין השליכט לבין השכבה המקורית. מי שמעוניין בייבוש קשה מהרגיל צריך להמתין בערך 21 ימים לאחר יישום השליכט, אולם הוא כאמור מתאים לציפוי של קירות חיצוניים ופנימיים ולכן אין סיבה לדאגה לגבי עמידותו.

 

שליכט צבעוני

  לצד מוצרי צבע, שליכט וטיח אנחנו משווקים את כל הציוד הנלווה לצביעה מושלמת לבית – מברשות איכותיות, רולרים במגוון גדלים וסוגים, פריימרים מסוגים שונים ומוצרים נוספים להכנת משטחים לצביעה.