מוצרי עיצוב

מבצע אבני חיפוי לחוץ ופנים החל מ-160 ש"ח כולל מע"מ

 

 

פיתרונות חיפוי עבור קירות פנימיים וחיצוניים הפכו למבוקשים ביותר, בעיקר הודות לאבני חיפוי אשר מבטיחים ומקיימים שלל יתרונות ושידרוגים בו זמנית.

אבני חיפוי לא רק משפרים מראה עיצובי של קירות, אלא גם משווים לו מראה דקורטיבי מרשים ובכך מעלים את הערך הכלכלי של הנכס.

בנוסף, אבני החיפוי מאופיינים בעמידות גבוהה, כזאת שתואמת קריטריונים מחמירים של בידוד תרמי ואקוסטי.

מבחינה אדריכלית ועיצוב פנים, הקטגוריה של מוצרי עיצוב מאופיינת במגוון עצום של אבנים, מכל החומרים, בכל העיצובים, לכל החללים ואפילו מותאמים אישית לצרכיו העיצוביים של הלקוח.

לא בכדי אבני חיפוי הפכו למוצרי העיצוב המועדפים ביותר על פני מעצבי פנים ואדריכלים, שלא מוכנים לעבוד עם פחות מהטוב ביותר.

אבני חיפוי

 

גופי תאורה לבית ברמה גבוהה לבית ובמחירי מבצע רק בסיני סטור

 

תהליך אדריכלות ועיצוב פנים כולל ושלם חייב לכלול בתוכו בחירה נכונה של גופי תאורה איכותיים.

מיותר לציין, כי, כל עיצוב פנים ושיפוץ של חלל ומרחב כזה או אחר לא יהיה מושלמים ללא נוכחות של גופי תאורה מתאימים. במילים אחרות, גופי התאורה עושים את ההבדל, וזאת הודות לעיצוב מיוחד ויצירת תאורה מתאימה.

לכן, מחלקת גופי התאורה של סיני סטור מציעה מגוון עצום של גופי תאורה, מצמודי ושקועי קיר, דרך שקוע רצפה, תאורה לבית ועד תלויי קיר.

אתם מוזמנים להתרשם מקטלוג גופי התאורה של סיני סטור, שגם ניתנים לרכישה בחנות המקוונת. 

גופי תאורה לבית

 

סיני סטור מציגה - מגוון עשיר של דלתות פנים מעוצבות

 

 דלתות הפנים של סיני סטור מיוצרות על ידי החברות המובילות בשוק הדלתות. בהתאם, הן גם ברמה הגבוהה ביותר מבחינת תשתית וטכנולוגיה אבל לא רק.

דלתות הפנים של סיני סטור זמינות במגוון גדול של עיצובים ומודלים, וביניהן הבאות: דלתות הזזה, דלתות עם משקוף סמוי, דלתות מעץ אגוז, בצבע קרם ועוד.

 

 דלתות יוניק, 5 שנות אחריות על נזקי מים ומזיקים כולל ידית והתקנה מחיר ליח' לכמות של 5 יח' ומעלה החל מ-1790 ש"ח כולל מע"מ

 

דלתות

 

מוצרי דקורציה של סיני סטור משדרגים כל חלל ומרחב


תעשיית האדריכלות ועיצוב הפנים מכילה בתוכה קשת רחבה ומגוונת של מוצרי עיצוב משדרגים, וביניהם גם מוצרי דקורציה. מוצרים אלו הפכו למבוקשים ביותר. בעיקר כתוצאה מן הסיבה שביכולתם לשדרג כל חלל ומרחב.

בין מוצרי הדקורציה הבולטים ביותר ניתן למצוא את עיטורי הגבס. ההתמחות של עיטורים אלו הינה להפוך כל מרחב שבו הם נמצאים למיוחד ובעל קלאסה. מבחינה צורנית ועיצובית, מוצרי דקורציה אלו מאופיינים בעיצוב תלת מימדי, טקסטורה מיוחדת ויכולת להשתלב עם גוונים וצבעים רבים.

סיני סטור מציעה מגוון רחב וייחודי של עיטורי גבס, בגדלים שונים, בעלי יכולת התאמה לחללים ומרחבים רבים, ובעיקר בעלי יכולת לספק תוצאה סופית משדרגת, אסתטית ומיוחדת.

ניתן לצפות בכל מוצרי הגבס של סיני סטור באתר, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.

 

 

דקורציה

 

דשא סינטטי עולמי וחלומי קונים רק בסיני סטור

 

הדשא הסינטטי הפך לדשא המועדף והנפוץ ביותר. עם עובדה זו אי אפשר כלל להתווכח, והסיבות לכך רבות.

הדשא הסינטטי ירוק וחיוני במשך כל עונות השנה. הוא כלל לא דורש השקייה, טיפול ותחזוקה. העלות הכלכלית שלו כלל לא יקרה והתמורה שלו ענקית. בנוסף, בקטגוריה של דשא סינטטי ניתן למצוא מגוון סוגים של דשאים ומוצרים משלימים כמו חיפויים, חלוקי נחל, אביזרים דקורטיביים ועוד.

מבחינת התאמה לחללים ומרחבים, דשא סינטטי נחשב למוצר רב - גוני, וזאת שכן הוא מתאים למרפסות, גינות, חצרות, גני ילדים, בתי עסק מסוגים שונים ועוד.  

ניתן לצפות בכל מוצרי הדשא הסינטטי באתר של סיני סטור, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.

  

דשא סינטטי

 

סיני סטור מציעה טפטים שמשדרגים כל חלל וחדר

טפטים הפכו לאחד מן אביזרי העיצוב הנפוצים ביותר. הסיבה הראשית לכך נעוצה בעובדה, שהטפטים הינם אלמנט עיצובי אשר עושה את ההבדל בה' הידיעה בין חללים ומרחבים.

מבחינה עיצובית, טפטים מאופיינים בקשת רחבה ומגוונת של צבעים, הדפסים וטקסטורות.

היתרון הגדול ביותר של הטפטים נעוץ ביכולתם ליצור אווירה ייחודית. לכן, הם מתאימים בעיקר לחללים כמו חדרי שינה וסלון, בתי עסק ייחודיים, משרדים ועוד.

בסיני סטור ניתן למצוא מבחר גדול של טפטים איכותיים, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.  

טפטים

 

כלים סניטריים של,  MTI ניתן למצוא רק בסיני סטור ויטרה, חמת,גרואה, חרסה, סבח נגב ועוד

 

 מהו חדר רחצה ללא כלים סניטריים מעוצבים, איכותיים ומתקדמים? וזאת שכן, חדר הרחצה ממלא תפקיד חשוב ביותר בחיי היומיום. לכן, הוא צריך להכיל בתוכו כלים סניטריים ברמה הגבוהה ביותר.
בסיני סטור מכירים היטב בתפקיד ובחשיבות הכלים הסניטריים בחדר הרחצה, ולכן, ניתן למצוא אצלנו אך ורק כלים סניטריים יוקרתיים של מבחר חברות מהארץ ומבעולם 

בין כלים אלו ניתן למצוא כיורים מעוצבים, אסלות תלויות, ברזים משוכללים לאמבטיה, אביזרי אמבטיה ייעודיים וייחודיים כמו וו מרובע לתליית מגבות, סבוניית חרס, מדפי זכוכית מעוצבים ועוד.
כל הכלים הסניטריים של המותג רלוונטיים רק אצל סיני סטור. ניתן לצפות בהם באתר האינטרנט ולרכוש אותם בחנות המקוונת 

כלים סניטריים

סולמות לעליית גג אקורדיון, תלת שלבי ועוד - רק בסיני סטור

 

סולמות לעליית גג ממלאים תפקיד כפול, פונקציונלי וחזותי כאחד. במילים אחרות, סולמות לעליית גג חייבים להיות לא רק איכותיים, אלא גם מאופיינים במנגנון מכאני ייחודי.

כל הסולמות לעליית הגג של סיני סטור הינם מבית היוצר של פנטוצי, יצרנית סולמות מן האיכותיות ביותר שבענף זה.

טכנית, הסולמות של פנטוצי מאופיינים בנתונים הבאים: עמידות בעומס של עד 260 ק"ג. מנגנון קיפול מן המתקדמים ביותר שעבר בהצטיינות אינספור מבחני מעבדה. עיצוב חזותי נקי ואסתטי ועוד.

בנוסף, הסולמות לעליית הגג של פנטוצי מתמחים בהתמודדות עם אילוצים כמו פתחים קטנים, גובה רב ועוד. בהתאם, קטגוריית המוצרים מציעה סולמות אקורדיון, סולמות קיר, סולמות תלת שלביים, סולמות שמינייה ועוד.

באתר של סיני סטור ניתן לצפות בכל הסולמות לעליית הגג של פנטוצי, וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.

סולמות לעליית גג

 

 

 

מוצרי פסיפס איכותיים וייחודיים לקירות חיצוניים ופנימיים קונים רק בסיני סטור

 

מוצרי הפסיפס של סיני סטור נחשבים לשם דבר בתעשיית האדריכלות ועיצוב הפנים. זאת הודות לקטלוג העשיר של מוצרי הפסיפס של חברת מילסטון היוקרתית.


כל מוצרי החברה זמינים בסיני סטור, וכולם מאופיינים באיכות מן המעלה הראשונה. בנוסף, מוצרי הפסיפס של מילסטון זמינים במגוון רחב של גוונים וטקסטורות, מורכבים על גבי רשתות איכותיות וגם ניתנים להדבקה על גבי קירות

פסיפס

 

בסיני סטור ניתן למצוא פרקטים באיכות מעולה ולכל משטח

 

פרקטים, או בשמם המעשי חיפוי רצפות, באים לידי ביטוי בדמותם של מוצרי עץ טבעי או מלאכותי אשר מחזיקים בשלל יתרונות חזותיים ועיצוביים.


הפרקטים הפכו להיות משטח רווח בקרב חללים רבים, וביניהם דירות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים. המטרה והייעוד העיקריים של הפרקטים הינם להחליף את משטחי העץ הקלאסיים, היקרים והמסורבלים ביותר מבחינת התקנה ותחזוק.


פרקטי העץ, ובעיקר פרקט למינציה ותלת שכבתי, עמידים בפני שלל נזקים כמו לחות, מים ולכלוך. בנוסף, הם זמינים בשלל דגמים, מראות וצבעים. מה שהופך אותם לרלוונטיים לכל סוג מרחב.
גם מבחינת התקנה, פרקטים מעץ מאופיינים בהתקנה קלה ומהירה, ובעיקר בשימוש ומראה טובים וחיוניים.

 

פרקטים

 

סיני סטור מציעה מגוון איכותי וייחודי של קרמיקה וגרניט פורצלן - צבעוניים, מודפסים, מעוצבים ועוד

 

הקרמיקה שתמצאו בסיני סטור מגיעה מהחברות הבולטות בתחום חומרי הבנייה והעיצוב לבית.

כל סוגי הקרמיקה מתאימים לריצוף בתוך הבית לצד ריצוף חיצוני, חיפוי קירות ומשטחים ועוד.

קולקציית הקרמיקה כוללת דגמים צבעוניים ומיוחדים, דגמים בצבעים נייטרלים וכן דגמים של קרמיקה מודפסת. 

 

קרמיקה וגרניט פורצלן

 

קרניזים דקורטיביים ומרשימים יש רק בסיני סטור

 


בעבר, קרניזים דקורטיביים נחשבו לנחלת העיצוב הבלעדית של בתי מלוכה, ארמונות ובתים של בני המעמד הגבוה. היום, לעומת זאת, הקרניזים הדקורטיביים מופיעים ביותר ויותר דירות ובתים פרטיים, ולא בכדי. 

הקרניזים הדקורטיביים הינם תוספות בנייה אדריכליות, אשר מופיעים בעיקר בחלק העליון של חזיתות מבנים, אך גם מעל פתחים מרכזיים שבו. המאפיין האדריכלי והעיצובי של הקרניזים הדקורטיביים הינו בליטה מקו הקיר לכיוון החזית והצדדים, מה שמעניק לו מראה דקורטיבי מיוחד, אבל בעיקר למרחב שבו הוא נמצא.

מבחינת מוצרים, קיימים שני סוגים עיקריים של קרניזים דקורטיביים, הקלאסי והמודרני, אבל בסיני סטור ניתן למצוא סוגים איכותיים נוספים כמו קרניז קלקר, פוליאורטן, פנל פולימר ועוד. 
אתם מוזמנים להתרשם מן היופי והייחוד של הקרניזים באתר של סיני סטור, ואף לרכוש אותם בחנות המקוונת.

קרניזים דקורטיביים