פרקטים

פרקט למינציה

 

בסיני סטור ניתן למצוא פרקטים באיכות מעולה ולכל משטח

 

פרקטים, או בשמם המעשי חיפוי רצפות, באים לידי ביטוי בדמותם של מוצרי עץ טבעי או מלאכותי אשר מחזיקים בשלל יתרונות חזותיים ועיצוביים.


הפרקטים הפכו להיות משטח רווח בקרב חללים רבים, וביניהם דירות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים. המטרה והייעוד העיקריים של הפרקטים הינם להחליף את משטחי העץ הקלאסיים, היקרים והמסורבלים ביותר מבחינת התקנה ותחזוק.


פרקטי העץ, ובעיקר פרקט למינציה ותלת שכבתי, עמידים בפני שלל נזקים כמו לחות, מים ולכלוך. בנוסף, הם זמינים בשלל דגמים, מראות וצבעים. מה שהופך אותם לרלוונטיים לכל סוג מרחב.
גם מבחינת התקנה, פרקטים מעץ מאופיינים בהתקנה קלה ומהירה, ובעיקר בשימוש ומראה טובים וחיוניים.

 

חברת Blanchon מתמחה בפיתוח ויצור של פרקטים ומוצרי טיפול איכותיים .מוכרת בקרב בעלי המקצוע בארץ ובעולם כחברה המובילה לטיפול ושימור עץ על כל דגמיו ומוצריו. חברה דוגלת במתן פיתרונות כולל ללקוח המתווה שיטת טיפול בעץ משלב ההתקנה ועד לשימור ותחזוקה לאורך שנים. החברה פיחתה בנוסף מוצרים לשימור וטיפול בפרקט למינציה.

מוצרי טיפול ושימור עץ

משמשים לסגירה במפגש בין פרקטים לריצוף או מדרגה משמשים , ישנם מספר רחב של ספים המתאימים לצרכים שונים בהתאם להתקנה של הפרקט , לדוגמא: סף T משמש לחיבור בין פרקט לריצוף שנמצאים באותו הגובה, סף קשת מתאים להפרשי גובה קטנים בין ריצוף לפרקט ועוד.

ספים

פרקטים למינציה איכותיים, חזקים ועמידים ביותר - רק בסיני סטור

 

פרקט למינציה היא פתרון סינתטי מושלם עבור מי שמחפש אחר ריצוף עמיד, אסתטי ומשתלם. זו אלטרנטיבה המקובלת ליישום בתוך חדרי שינה של בתים פרטיים, חדרי אירוח, סלון וגם משרדים, בתי מלון, בניינים ומוסדות ציבור. היתרון של הפתרון הסינתטי הוא בעמידות ובקלות ההתקנה. במקום לבזבז מאות שקלים על עץ טבעי ולפגוע באיכות הסביבה, ניתן לרכוש את התחליף היעיל ביותר בתחום העיצוב וליהנות ממנו לשנים רבות.

 

פרקט למינציה

פרקטים פולימריים הינם מוצרים סינטטיים ממוחזרים ואינם רעילים , ניתן לנקות במים וסבון , שיטת ההתקנה גמישה ונוחה ביותר , הפרקט הפולימרי עמיד 100% למים. פרקט עמיד במים, היתרון הגדול שלו  זה בנוסף לעמידות במים שניתן לכסות אזורים גדולים בלי להשתמש בפנלי הרחבה , ספי הרחקה או בפנלי חיבור.

פרקט עמיד במים

פרקט עץ תלת שכבתי מעץ טבעי - רק בסיני סטור

מורכב משכבות כאשר השכבה העליונה עשויה מעץ טבעי. פרקט תלת שכבתי זמין בשלל סוגי עץ ודרגות גימור. הפרקט התלת שכבתי עמיד ביותר וניתן לחידוש. התקנתו נעשית באמצעות הדבקה רגילה או על ידי הנחה צפה. באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון דוגמאות פרקט תלת שכבתי.

פרקט עץ תלת שכבתי

היתרונות של ריצוף בעץ רצפת הקרמיקה אינה מסוגלת להתמודד עם התכונות של פתרונות הריצוף המודרניים. ראשית, רצפת עץ טבעי או סינתטי תמיד תהיה זולה יותר הן מבחינת חומרי הגלם והן מבחינת ההתקנה. שנית, הרצפה לא מחייבת פירוק של תשתית הריצוף הקיימת. אפשר להרכיב את קורות העץ מעל המשטח ולכן אין צורך בפירוק, במלט או בהמתנה ליישום. מעבר לכך, זהו פתרון ריצוף חסכוני במים העולה בקנה אחד עם מי שמעוניין לשמור על איכות הסביבה.

קורות עץ סינתטיים אינם סופחים מים, אפשר לנקות אותם עם מטלית לחה והם נשארים מבריקים לאורך זמן. בימים חורפיים ניתן ללכת על הרצפה הזו ללא חשש והיא משפרת גם את רמת הבידוד האקוסטי. מי שמחזיק ברקע טכני בסיסי יכול להרכיב בעצמו את קורות העץ, ובכל מקרה ניתן להסיר אותם בקלות כשעוברים דירה או במידה ומעוניינים בחידוש נוסף של הבית.

קורות למינציה עמידים מאוד ויכולים להתמודד גם עם ציפורניים של חיות מחמד ביתיות או השתוללות של ילדים ותינוקות. טיפים לרכישה מוצלחת רכישה של מוצרים איכותיים יכולה למנוע בעיות ועוגמת נפש. ברוב המשטחים העשויים עץ טבעי או סינתטי קיים סיכון של שריטות או שחיקה, אולם בדיקה מדוקדקת של מפרט המוצר חוסכת זאת. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע ולהתרשם מקרוב מסוגי העץ המפוזרים באולם התצוגה.

יש להתקרב אל המשטחים, לגעת בהם ולבקש פירוט מלא על היצרניות. החברות הגדולות באולם מייבאות לישראל משטחי ריצוף איכותיים, אך יש משמעות גם לחברה המשווקת. בדקו האם הצעת המחיר כוללת הובלה והתקנה, תוך כמה ימים ניתן לקבל את המוצר והאם יש סוג מסוים של אחריות.