דלתות

דלתות פנים ודלתות כניסה

 

סיני סטור מציגה - מגוון עשיר של דלתות פנים מעוצבות

 

 דלתות הפנים של סיני סטור מיוצרות על ידי החברות המובילות בשוק הדלתות. בהתאם, הן גם ברמה הגבוהה ביותר מבחינת תשתית וטכנולוגיה אבל לא רק.

דלתות הפנים של סיני סטור זמינות במגוון גדול של עיצובים ומודלים, וביניהן הבאות: דלתות הזזה, דלתות עם משקוף סמוי, דלתות מעץ אגוז, בצבע קרם ועוד.

 

 דלתות יוניק, 5 שנות אחריות על נזקי מים ומזיקים כולל ידית והתקנה מחיר ליח' לכמות של 5 יח' ומעלה החל מ-1790 ש"ח כולל מע"מ

 

דלתות משקוף סמוי איכותיות משיגים רק בסיני סטור

סיני סטור מציעה מגוון ייחודי ואיכותי של דלתות, ביניהן גם דלתות משקוף סמוי. הייחוד הגדול אשר טמון בדלתות אלו, הוא שהן 'ממשיכות' את הקיר ובכך בעצם משוות לו מראה אסתטי מושלם שיוצר הרמוניה עם כלל החלל שבתוכו הוא נמצא. דלתות משקוף סמוי הוא פריט עיצוב יוקרתי ואיכותי, ובסיני סטור הוא זמין מאת מותגי הדלתות היוקרתיים ביותר.

דלתות משקוף סמוי

 דלתות פנים פנדור קונים רק בסיני סטור

דלתות פנים פנדור הפכו למוצר הדלתות המבוקש ביותר בקרב כל החללים, המרחבים והמבנים ומכל הסיבות הנכונות. דלתות פנים פנדור לא רק מאופיינות במנגנון איכותי ביותר, אלא גם זמינות במגוון רחב ומיוחד של דגמים וסגנונות. בסיני סטור ניתן להשיג דלתות פנים פנדור בשילובי צבעים, מחומרי גלם איכותיים, דוגמאות ועיטורים שיספקו מענה לכל דרישה וצורך. 

דלתות פנים פנדור

מוצרי פרזול לדלתות איכותיים קונים רק בסיני סטור

מוצרי פרזול לדלתות מהווים חלק בלתי נפרד מן המערך הטכני של כל דלת. בסיני סטור ניתן להשיג מגוון גדול ואיכותי ביותר של מוצרי פרזול לדלתות וביניהם הבאים: ידיות ניקל מעוצבות, ידיות מרובעות, ידיות למנעול, ידיות מניפה, צירים סמויים ועוד.

פרזול לדלתות

  בנוסף, בסיני סטור אנחנו מציעים שירות מיוחד של הזמנת דלתות פנים בעיצוב אישי. לקוחותינו יכולים להזמין דלתות בגדלים שונים, בצביעה מיוחדת במגוון רחב של גוונים, בטקסטורות משתנות ובהתאם לסגנון ולרוח העיצובית האישית שלהם. הדלתות המוזמנות באופן אישי מיוצרות בתהליך ששומר על איכות חומרי הגלם.  התוצר הסופי הוא דלת מעוצבת ויחידה מסוגה.   לצד מגוון הדלתות שתמצאו בסיני סטור, תוכלו לרכוש גם מוצרים נלווים כמו ידיות מפורזלות, תריסי אוורור, ידיות הזזה ועוד.