גופי תאורה לבית

גופי תאורה

 

גופי תאורה לבית ברמה גבוהה לבית ובמחירי מבצע רק בסיני סטור

 

תהליך אדריכלות ועיצוב פנים כולל ושלם חייב לכלול בתוכו בחירה נכונה של גופי תאורה איכותיים.

מיותר לציין, כי, כל עיצוב פנים ושיפוץ של חלל ומרחב כזה או אחר לא יהיה מושלמים ללא נוכחות של גופי תאורה מתאימים. במילים אחרות, גופי התאורה עושים את ההבדל, וזאת הודות לעיצוב מיוחד ויצירת תאורה מתאימה.

לכן, מחלקת גופי התאורה של סיני סטור מציעה מגוון עצום של גופי תאורה, מצמודי ושקועי קיר, דרך שקוע רצפה, תאורה לבית ועד תלויי קיר.

אתם מוזמנים להתרשם מקטלוג גופי התאורה של סיני סטור, שגם ניתנים לרכישה בחנות המקוונת. 

סיני סטור מציעה מגוון עצום, איכותי ומעוצב של גופי תאורה צמודי קיר

גופי תאורה צמודי קיר נחשבים למוצרי תאורה מבוקשים ונפוצים ביותר. בעיקר כתוצאה מן העובדה, שמדובר בגופי תאורה שמספקים צרכי תאורה לחללים ומרחבים מכל הסוגים, כולל ובעיקר עסקיים ומסחריים. באתר של סיני סטור ניתן למצוא מגוון עצום, איכותי ומעוצב של גופי תאורה צמודי קיר וביניהם גם מהסוגים הבאים: אגם, אונייה, אצבע קיר בודד, ניקל, גבס ועוד.

 

צמודי קיר

 

סיני סטור מציעה גופי תאורה צמודי תקרה מעוצבים, איכותיים ובמגוון דוגמאות

גופי תאורה צמודי תקרה נחשבים לחידוש עיצובי ייחודי ביותר. גופי תאורה צמודי תקרה כשמם כן הם, מורכבים מגוף תאורה, אבל גוף תאורה אשר מותקן צמוד לתקרה. לכן, גופי תאורה אלו מתאימים לכל סוגי החללים והמרחבים, וזאת שכן הם שומרים על קו עיצוב הפנים שלהם ואף משדרגים אותו. בנוסף, ניתן להתקין אותם לכל תקרה, גבס ובטון כאחד.

 

צמודי תקרה

גופי תאורה שקועי קיר קונים רק בסיני סטור

מעברים וחדרי מדרגות הם חללים אשר צרכי התאורה שלהם הם לא רק חיוניים, אלא חשובים ביותר. לכן, רבים מהם כוללים בתוכם גופי תאורה שקועי קיר. בסיני סטור ניתן להשיג גופי תאורה שקועי קיר איכותיים, מעוצבים, מוטמעים בקלות בכל קיר, והכי חשוב מספקים תאורה ואווירה שגופי תאורה רגילים לא יכולים לספק. בנוסף, מגוון גופי התאורה שקועי הקיר של סיני סטור כוללת גופי תאורה מחומרי גלם איכותיים כמו גבס, אלומיניום, ניקל ועוד.

שקועי קיר

גופי תאורה שקועי רצפה מעוצבים ומתקדמים קונים רק בסיני סטור

גופי תאורה שקועי רצפה הם פיתרון תאורה חיוני ומתבקש ביותר למשטחים ייחודיים כמו דקים מעץ, קרמיקה, גרניט פורצלן, בטון מוחלק ועוד. גופי תאורה שקועי רצפה מספק אור איכותי ומיוחד לחלל של המשטח, ובכך לא רק מספקים אור מתבקש אלא גם יופי ואווירה. לפני התקנה של גופי תאורה שקועי רצפה, יש לבצע עבודת הכנה במשטח. בסיני סטור ניתן להשיג גופי תאורה שקועי רצפה במגוון סוגים ובהספקי חשמל שונים.

שקועי רצפה

 

גופי תאורה שקועי תקרה איכותיים מוצאים רק בסיני סטור

גופי תאורה שקועי תקרה הינם גופי תאורה ייחודיים, וזאת הודות לעובדה שהם מתאימים ורלוונטיים בעיקר לחללים ומבנים בעלי תקרות פריקות כמו תקרות גבס ותקרות אקוסטיות. יחד עם זאת, ניתן גם להתקין אותם בתקרות בטון. בהתאם, גם קטגוריית המוצרים של גופי תאורה שקועי תקרה כוללת בתוכה מגוון גדול, איכותי ומעוצב של גופי תאורה. בין המוצרים ניתן למצוא גופי LED, בעלי אור לבן כחול, מרובעים ועוד.

 

שקועי תקרה

בסיני סטור ניתן להשיג גופי תאורה תלויה לבית איכותיים ומעוצבים

גופי תאורה תלויה הפכו למוצרי תאורה מבוקשים ונפוצים ביותר, ומסיבות רבות. גופי תאורה תלויה מספקים לכל חלל ומרחב אווירה ואור ייחודיים ונעימים. בנוסף, קטגוריית המוצרים של גופי תאורה תלויה כוללת בתוכה מגוון גדול של גופי תאורה מעוצבים ומסוגים רבים, וביניהם כדור זכוכית, פעמון זכוכית, צינור תלייה, מלבן תלייה ועוד. את כל גופי התאורה של סיני סטור וגם לרכוש אותם בחנות המקוונת.

תאורה תלויה

דגמי גופי התאורה בסיני סטור בין הדגמים השונים של גופי תאורה שתמצאו אצלנו:

גופי תאורה שקועים

ספוטים ולדים בגדלים ובצורות רבות, בעיצוב מודרני ועכשווי, גופי תאורה צמודי קיר במגוון רחב של צורות וגדלים, ריבועי גבס צמודי קירות בצורות ובעיצובים רבים, תאורות תלויות מסוגים שונים – ביניהם אהילי זכוכית וגופי תאורה כדוריים, פלורסנטים בגדלים שונים ועוד.