קרמיקה וגרניט פורצלן

קרמיקה וגרניט פורצלן לעיצוב הבית

 

סיני סטור מציעה מגוון איכותי וייחודי של קרמיקה וגרניט פורצלן - צבעוניים, מודפסים, מעוצבים ועוד

 

הקרמיקה שתמצאו בסיני סטור מגיעה מהחברות הבולטות בתחום חומרי הבנייה והעיצוב לבית.

כל סוגי הקרמיקה מתאימים לריצוף בתוך הבית לצד ריצוף חיצוני, חיפוי קירות ומשטחים ועוד.

קולקציית הקרמיקה כוללת דגמים צבעוניים ומיוחדים, דגמים בצבעים נייטרלים וכן דגמים של קרמיקה מודפסת. 

 

מגוון אריחי קרמיקה. היכנסו לאולמות התצוגה שלנו ובחרו את אריחי הקרמיקה המתאימים לכם לשיפוץ או הבניה אשר אתם מתכננים. אריחי הקרמיקה שאנו משווקים הינם מתוצרת המותגים האיכותיים והמובילים בשוק. באולם התצוגה תוכלו להתרשם מהמגוון של חרש ושל נגב קרמיקה. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות מוצרי ריצוף קרמיקה.

קרמיקה לבית

ריצוף גרניט פורצלן במבחר דגמים איכותיים ומעוצבים - רק בסיני סטור

 

במגוון רחב של דגמים וצבעים. בואו לאולמות התצוגה שלנו והתאימו את אריחי הקרמיקה וגרניט פורצלן. לשיפוץ או הבניה אותם אתם מתכננים. מוצרי גרניט הפורצלן שאנו משווקים מתוצרת המותגים האיכותיים בשוק. באולם התצוגה תוכלו להתרשם מהמגוון של חרש ושל נגב קרמיקה. צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות מוצרי ריצוף גרניט פורצלן. 

ריצוף גרניט פורצלן

מבחר גדול של סוגי קרמיקה, גרניט ופורצלן לבחירתכם בסיני סנטר. תמצאו אצלנו מגוון דגמים, בצבעים ובטקסטורות משתנות, המתאימים לשיש מטבח, לחיפוי אמבטיות ומקלחונים, לריצוף ועוד.  

בסיני סטור תמצוא גם גרניט פורצלן איכותי המתאים לריצוף פנימי של הבית, לשימוש כמשטחי עבודה במטבח ועוד. אריחי גרניט פורצלן נחשבים לעמידים מאד ומעניקים לבית מראה יוקרתי. כמו כן תמצאו אצלנו ספים המתאימים לחיפוי קרמיקה וגרניט פורצלן.