טפטים לחדרי ילדים

בסיני סטור ניתן להשיג טפטים לחדרי ילדים מיוחדים ביותר

חדרי ילדים מהווים מקור הגנה, ביטחון ושקט עבור המשפחה. אלו חדרים המעוצבים בצורה ייחודית ובהם יש דגש משמעותי גם על הנושא של בטיחות. הורים יכולים לשנות לחלוטין את המראה של הבית בעזרת עיצוב מחדש של חדרי ילדים, או לחילופין באמצעות רענון מראה הקירות, הריצוף וכן הלאה. בנוסף, בשנים האחרונות החלו יותר ויותר לקוחות במגזר הפרטי להבין את היתרונות של טפטים ולנצל אותם בחדרי הילדים.

 

טפטים עונים על צרכים מגוונים ומספקים ערך מוסף עבור חדרי ילדים ובני נוער. אפשר לבחור את הטפטים מתוך מגוון אדיר וכמעט בלתי מוגבל של דוגמאות, הדפסים, צבעים וסגנונות. יש טפטים קלאסיים עבור בנים בגילאי ההתבגרות, לעומת טפטים שעולים בקנה אחד עם ההעדפות האישיות של נערות צעירות. טפטים אחרים יתאימו לחובבי הספורט, הבידור, התרבות הפופולארית ועוד. אין ילד שיכול להישאר אדיש למראה של טפטים וגם ההורים נהנים מהם. קל לנקות את הטפטים והתחזוקה שלהם פשוטה ומהירה.

ההדבקה של הטפטים על הקיר לא דורשת הסרת ריצוף, היא מתבצעת תוך זמן קצר ויש המון אפשרויות לתת מענה גם על עיצובים של חדרים מיוחדים, נישות גבס ותקרות מונמכות. הדור הבא של העיצוב טפטים לחדרי ילדים נחשבים לדור הבא של תחום העיצוב. בפרויקטים חדשים של בניה בוחרים חלק מהקבלנים לשלב אותם בתוך החדר לצורך העלאת ערך הנכס, וגם מעצבי פנים תומכים במגמה. את הטפטים ניתן להדביק על הקיר של חדר הילדים בתור הפתעה או מתנה.

אפשרות אחרת היא לערב את הילד בתהליך קבלת ההחלטות, להגיע איתו אל אולם התצוגה ולבדוק איזה מבין הטפטים הקיימים גורם לו את סיפוק ואושר. טפטים הם פיתרון אידיאלי עבור הורים שרוצים להשיג מקסימום תועלת במינימום מחיר. במילים אחרות, משתלם וזול יותר להדביק טפטים מאשר להחליף את החיפוי של הקיר עם אריחי קרמיקה, שיש וכן הלאה. הטפטים עונים על צרכים פונקציונאליים ואסתטיים ובחדרי הילדים הם מצליחים להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל המרבי שלהם.   לסיכום, טפטים תמיד היו פתרון עיצוב מועדף על הורים אך לאחרונה הם זוכים להצלחה גם בחדרי ילדים. באמצעות טפטים ניתן לשדרג את חדר הילדים ללא צורך בהיערכות מיוחדת. רצוי לבחור את הטפטים תוך התייעצות עם הילדים, לאחר שמבינים את ההבדלים בין הסוגים השונים ובאמצעות אולמות התצוגה של החברות המובילות. הטפטים ימשיכו ללוות אותנו גם בעתיד ובחדרי הילדים יש להם מעמד מיוחד.